13.1 C
Polska
poniedziałek, 27 maja, 2024
Strona głównaCzytelniaMiędzynarodowy Projekt Edukacyjny KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE – galeria

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE – galeria

Galeria projektu KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE jest owocem twórczych działań podjętych przez nauczycieli, wychowawców, pedagogów i terapeutów w ramach MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU EDUKACYJNEGO KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE 2021/22

Zawiera ona dwadzieścia wybranych dzieł wyróżnionych w październiku. Prace te inspirowane pomysłami, tematami i technikami zawartymi na blogu KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE zostały wykonane zupełnie samodzielnie przez uczniów i wychowanków pod kierunkiem nauczycieli w różnych placówkach oświatowo-wychowawczych.

Wszystkie te arcydziełka powstały podczas codziennych zajęć lub lekcji i dowodzą, że w wymienionych placówkach prowadzona jest prawdziwie twórcza edukacja plastyczna, która wyzwala wyobraźnię i kreatywność, a także wpływa pozytywnie na harmonijny rozwój dzieci.

Jest nam niezmiernie miło, że Szkoła Podstawowa – portal dla nauczycieli jest patronem medialnym tego wyjątkowego Projektu. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia całej galerii wyróżnionych prac na stronie Organizatora KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE oraz zachęcamy do przystąpienia do Projektu.

Lena, lat 9
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kłobucku
Jaś, lat 7
Szkoła Podstawowa w Szczuczynie
Sebastian, lat 9, świetlica szkolna,
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie
PODOBNE ARTYKUŁY