Opublikuj u nas swoją pracę

Podziel się wiedzą i pomysłami z innymi nauczycielami. Czekamy na Twoje scenariusze zajęć, konkursów, szkolnych imprez oraz artykuły dotyczące edukacji i terapii.

Podziel się wiedzą, ciekawostkami ze świata pedagogiki, pomysłami do pracy z innymi nauczycielami. Czekamy na Twoje scenariusze zajęć, konkursów, szkolnych uroczystości, przykładowe dokumenty przydatne w pracy nauczyciela i wychowawcy oraz artykuły dotyczące edukacji.

Zastrzegamy, że nie przyjmujemy do publikacji planów rozwoju zawodowego nauczycieli.

Po opublikowaniu Twojej pracy na stronie https://szkola-podstawowa.edu.pl/ otrzymasz elektronicznie bezpłatne zaświadczenie potwierdzające ten fakt, wraz z linkiem prowadzącym do artykułu.

Zasady publikowania materiałów w portalu Szkoła Podstawowa – portal dla nauczycieli

Aby opublikować swoją pracę wypełnij poniższy formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Uwagi (pole opcjonalne)

Dodaj materiały które chcesz przesłać