16.2 C
Polska
poniedziałek, 27 maja, 2024
Strona głównaCzytelniaKarty pracy o tematyce patriotycznej JESTEM POLKĄ, JESTEM POLAKIEM

Karty pracy o tematyce patriotycznej JESTEM POLKĄ, JESTEM POLAKIEM

Karty pracy o tematyce patriotycznej JESTEM POLKĄ, JESTEM POLAKIEM zostały opracowane dla uczniów będących na pierwszym etapie edukacyjnym, a także starszych z zaburzeniami w rozwoju funkcji poznawczych.

Karty pracy można wykorzystywać podczas zajęć:

  • edukacyjnych
  • rewalidacyjnych
  • dydaktyczno-wyrównawczych
  • korekcyjno-kompensacyjnych.

Ćwiczenie oparte są na tematyce związanej z Polską – zawierają treści historyczne, geograficzne, patriotyczne, elementy tradycji. Będą przydatne m.in. z okazji świąt narodowych: Święta Konstytucji 3 Maja czy Święta Niepodległości. Jednocześnie wspierają rozwój percepcji wzrokowej, koncentracji uwagi, mowy i myślenia, umiejętności czytania i pisania oraz kreatywności.

Poziom trudności kart jest zróżnicowany, znajdują się tam ćwiczenia zarówno na materiale obrazkowym, jak i literowym. Część kart jest czarno-białych z czerwonymi elementami, a część kolorowych. Zestaw zawiera 25 kart pracy.

Po zakupie, otrzymasz plik w formacie PDF do pobrania. W przypadku płatności przelewem błyskawicznym, karty są dostępne od razu po zakupie.

Karty pracy możesz kupić tutaj: SKLEP

Przed zakupem możesz pobrać 3 darmowe karty pracy.

Wydawcami są: Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli oraz Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS.

PODOBNE ARTYKUŁY