3.5 C
Polska
wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaCzytelniaŚwiętujemy Światowy Dzień Wody z PAH - dołącz się do akcji

Świętujemy Światowy Dzień Wody z PAH – dołącz się do akcji

W imieniu Polskiej Akcji Humanitarnej zachęcamy do udziału w obchodach tegorocznego Światowego Dnia Wody, który przypada 22 marca.

Hasło akcji to: „Woda dla pokoju”. W tym roku proponujemy dwie ścieżki tematyczne, jedną związaną z zagadnieniem wirtualnej wody, a drugą z niesieniem pomocy w zakresie dostępu do wody. Do współpracy zapraszamy osoby pracujące z różnymi grupami wiekowymi, od grup przedszkolnych po osoby dorosłe. 

Oferujemy bezpłatne materiały online dla różnych grup wiekowych, w tym:
• scenariusze zajęć
• quizy
• karty dyskusji do filmów
• broszury merytoryczne
• materiały promujące akcję
• animacje

Mamy też kilka nowości, m.in:
• wierszyki wodne
• wystawę plakatową w tematach wodnych
• projekty gazetek szkolnych do szkół

Wypełnij formularz i dołącz do akcji: www.bit.ly/2024_DzienWodyPAH

GARŚĆ PRAKTYCZNYCH INFORMACJI

Wszystkie osoby, które przystąpią do akcji otrzymają od nas zestawy bezpłatnych materiałów edukacyjnych oraz pomysły na działania. Materiały będziemy wysyłać w wersji elektronicznej na początku marca.

Zapraszamy też do grupy na Facebooku, w której zamieszczamy informacje na temat akcji, dzielimy się materiałami i wymieniamy doświadczeniami (np. relacjami opublikowanymi w social mediach): www.facebook.com/groups/dzienwodypah.

Zależy nam, aby jak największa grupa osób wzięła udział w tegorocznej edycji akcji, dlatego prosimy o zachęcenie do dołączenia do Światowego Dnia Wody z PAH!

Więcej informacji o akcji na stronie:
www.pah.org.pl/zaangazuj-sie/dla-szkol/dzien-wody


Zespół Edukacji PAH

PODOBNE ARTYKUŁY