sobota, 27 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościZAMIAST KWIATKA NIOSĘ POMOC - akcja Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz Sudanu...

ZAMIAST KWIATKA NIOSĘ POMOC – akcja Polskiej Akcji Humanitarnej na rzecz Sudanu Południowego

W imieniu Polskiej Akcji Humanitarnej zapraszamy Państwa wraz ze swoimi uczniami do wzięcia udziału w akcji Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc

ZAMIAST KWIATKA NIOSĘ POMOC

To już kolejna edycja naszej akcji, której celem jest niesienie pomocy i szerzenie wartości humanitarnych. W tym roku wspieramy dziewczynki i kobiety w Sudanie Południowym, które mają ograniczony dostęp do produktów higienicznych co wpływa na ich zdrowie, edukację, bezpieczeństwo, życie osobiste i pracę. Do akcji mogą włączyć się pojedyncze osoby. Jest ona dobrowolna. Idea akcji jest prosta – zamiast przyjmowania kwiatów lub czekoladek od uczniów i uczennic, zachęć ich do tego, aby zaangażowali/ły się w działania pomocowe na rzecz Sudanu Południowego.

JAK ZREALIZOWAĆ AKCJĘ?

Zarejestruj się poprzez formularz: www.bit.ly/ZKNP-2023-rejestracja

1. Prześlemy Ci materiały edukacyjne i promocyjne (np. grafikę akcji, animację o pomaganiu oraz inne materiały wizualne).
  2. Daj znać uczniom, uczennicom i rodzicom, aby zamiast kupować kwiaty i czekoladki, zaangażowali się w pomaganie!
  3. Wprowadź klasę w temat pomocy humanitarnej i sytuację w Sudanie Południowym.
  4. Zorganizuj zajęcia na podstawie otrzymanych materiałów.
  5. Prześlij zebrane pieniądze na konto PAH lub skorzystaj z platformy www.pomagamy.pl.
  6. Zamiast bukietu kwiatów otrzymasz od nas podziękowania!

Wszystkie placówki, które prześlą nam raport z akcji, otrzymają dyplomy z podziękowaniami.

Informacje o tym w jaki sposób włączyć się do akcji znajdziesz na stronie: www.pah.org.pl/zaangazuj-sie/dla-szkol/zamiast-kwiatka