NAJNOWSZE

Projekt edukacyjny KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE IV edycja – zaproszenie

BAWIMY SIĘ SZTUKĄ, ZARZĄDZAMY KOLORAMI, ROZSIEWAMY KREATYWNOŚĆ, TWORZYMY I ZACHWYCAMY. We wrześniu wystartowała IV edycja Międzynarodowego projektu edukacyjnego KREATYWNE PRACE PLASTYCZNE na rok szkolny 2023/24...

Pozostańmy w kontakcie

4,910FaniLubię
133ObserwującyObserwuj

SZKOLENIA - NIEPUBLICZNA PLACÓWKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PERFECTUS

WARSZTAT PRACY

UROCZYSTOŚCI SZKOLNE

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

PRZEDSZKOLE

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

KLASY 4-8

Scenariusz lekcji wychowawczej – Dogadajmy się – pomówmy o komunikacji

Cele: rozwijanie umiejętności komunikacji między ludźmi, rozwijanie umiejętności interpersonalnych i intrapersonalnych: otwartości wobec innych, szacunku, asertywności, komunikowania swoich potrzeb. Formy pracy: praca z całą grupą, praca w parach, praca indywidualna. Metody: gry...