NAJNOWSZE

Pozostańmy w kontakcie

4,910FaniLubię
133ObserwującyObserwuj

SZKOLENIA - NIEPUBLICZNA PLACÓWKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PERFECTUS

WARSZTAT PRACY

UROCZYSTOŚCI SZKOLNE

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

PRZEDSZKOLE

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Scenariusz powitania wiosny – 3… 2…1… start! Wiosnę rozpocząć czas

Adresaci:  uczniowie młodszych klas szkoły podstawowej Cele: poszerzanie wiadomości uczniów na temat pór roku dostarczanie przeżyć płynących z aktywności poznawczej i wspólnej, twórczej zabawy Formy pracy: praca z całą...

KLASY 4-8

Twierdzenie Pitagorasa w zadaniach – konspekt lekcji matematyki w klasie VIII

Szkoła: Szkoła Podstawowa Klasa: VIII Czas: 45 min Temat lekcji: Twierdzenie Pitagorasa w zadaniach Cele lekcji: Cele ogólne: - doskonalenie sprawności rachunkowej - wykorzystanie i tworzenie informacji Cele operacyjne (szczegółowe) -...