NAJNOWSZE

25 kwietnia Światowy Dzień Pingwina – scenariusz

Cele główne: poszerzenie zasobu wiadomości na temat środowiska przyrodniczego rozwijanie umiejętności uważnego słuchania, odbioru informacji i ich zastosowania utrwalanie orientacji w przestrzeni rozwijanie kreatywności, wyobraźni przestrzennej i współpracy Formy...

Pozostańmy w kontakcie

4,910FaniLubię
133ObserwującyObserwuj

SZKOLENIA - NIEPUBLICZNA PLACÓWKA DOSKONALENIA NAUCZYCIELI PERFECTUS

WARSZTAT PRACY

UROCZYSTOŚCI SZKOLNE

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

PRZEDSZKOLE

Scenariusz zajęć sensorycznych – Tęczowe galaretki

Cel główny: dostarczanie wrażeń sensorycznych w działaniu z galaretką. Cele operacyjne – dziecko: doświadcza faktury, smaku i zapachu galaretki, uaktywnia mięśnie dłoni i receptory dotyku w działaniu z...

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

25 kwietnia Światowy Dzień Pingwina – scenariusz

Cele główne: poszerzenie zasobu wiadomości na temat środowiska przyrodniczego rozwijanie umiejętności uważnego słuchania, odbioru informacji i ich zastosowania utrwalanie orientacji w przestrzeni rozwijanie kreatywności, wyobraźni przestrzennej i współpracy Formy...

KLASY 4-8

Oś liczbowa – konspekt lekcji z matematyki w klasie IV

Temat lekcji: Oś liczbowa. Klasa: IV a Cele lekcji: Uczeń zna:  pojęcie osi liczbowej, odcinka jednostkowego Uczeń umie:  przedstawiać liczby naturalne na osi liczbowej odczytywać współrzędne punktów na osi liczbowej przedstawiać na...