16.2 C
Polska
poniedziałek, 27 maja, 2024
Strona głównaAktualnościStart nowego portalu edukacyjnego

Start nowego portalu edukacyjnego

Jeżeli jesteś nauczycielem, rodzicem, studentem bądź inną osobą zainteresowaną edukacją – trafiłeś w odpowiednie miejsce. Witamy Cię serdecznie i cieszymy się z Twojej obecności.

Szkoła Podstawowa – portal dla nauczycieli to siostrzana strona Pedagogiki Specjalnej – portalu dla nauczycieli, który działa już od pięciu lat gromadząc codziennie tysiące Czytelników zainteresowanych pracą z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Kilka lat istnienia portalu o tematyce pedagogiki specjalnej, uświadomiło nam potrzebę stworzenia nowego miejsca – tym razem skupiającego się wokół tematyki szkoły podstawowej. Znajdziesz u nas artykuły, materiały, recenzje, porady oraz inspiracje do pracy z dziećmi od etapu przedszkolnego po uczniów klas ósmych.

Zapraszamy Cię do kreowania Portalu razem z nami, ponieważ jesteśmy przekonani, że prezentując różne spojrzenia i pomysły na edukację, bogacimy się wzajemnie z pożytkiem dla osobistego rozwoju oraz rozwoju naszych uczniów.

PODOBNE ARTYKUŁY