6.3 C
Polska
wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaNajpopularniejszeRozwijanie interakcji z dzieckiem z autyzmem w podejściu niedyrektywnym - zapraszamy na...

Rozwijanie interakcji z dzieckiem z autyzmem w podejściu niedyrektywnym – zapraszamy na szkolenie

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS serdecznie zaprasza na kurs doskonalący pt. Rozwijanie interakcji z dzieckiem z autyzmem w podejściu niedyrektywnym. Szkolenie odbędzie się w dniu 14 stycznia 2021 r. (czwartek) w godz. 15.30 – 18.30.

Szkolenie poprowadzi pani mgr Dobromiła Smolak pedagog specjalny, arteterapeuta, trener Wideotreningu Komunikacji (VIT). Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w terapii dzieci z autyzmem metodami niedyrektywnymi. Była także nauczycielem wspomagającym w szkole integracyjnej. Obecnie pracuje w Maltańskim Centrum Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Ich Rodzinom w Krakowie, gdzie jest koordynatorem grupy przedszkolnej dla dzieci z autyzmem, prowadzi zajęcia indywidualne, a także pracuje z rodzicami dzieci z trudnościami rozwojowymi

Treści szkoleniowe:

  • Dlaczego zabawa to podstawa? – jak dziecko uczy się poprzez zabawę
  • Podstawy podejścia niedyrektywnego w pracy z dzieckiem
  • Etapy budowania interakcji w zabawie
  • Praca nad zachowaniami stereotypowymi

Uczestnicy szkolenia otrzymują pocztą zaświadczenie z naszej akredytowanej Placówki.

Zapisy tutaj

PODOBNE ARTYKUŁY