Strona główna Czytelnia Ogólnopolski projekt edukacyjny „Razem na TIK top” – zachęcamy do udziału

Ogólnopolski projekt edukacyjny „Razem na TIK top” – zachęcamy do udziału

Głównym celem projektu jest propagowanie różnorodnych, innowacyjnych i ciekawych form oraz metod pracy dydaktyczno-wychowawczej z uwzględnieniem technologii informacyjno-komunikacyjnych.

• Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 1-8).
  • Projekt „Razem na TIK top” może być realizowany przez jednego nauczyciela lub we współpracy kilku nauczycieli w jednej grupie/klasie, w której uczestniczy min. 6 uczniów.
  • Projekt można realizować w ramach innowacji pedagogicznej.
  • Projekt podzielony jest na pięć modułów, w ramach których nauczyciel realizuje dwa wybrane zadania. Proponowane zadania można dostosować do różnorodnych treści realizowanych w ramach różnych zajęć.
  • Regulamin i zadania projektowe można znaleźć w plikach grupy projektowej:

• Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zapraszamy do udziału!

Organizator projektu – Szkoła Podstawowa nr 16 im. Janusza Korczaka w Rudzie Śląskiej