Strona główna Czytelnia Ogólnopolski Konkurs Profilaktyczny „CZY JESZCZE CHCĘ, A MOŻE JUŻ MUSZĘ?” – zapraszamy...

Ogólnopolski Konkurs Profilaktyczny „CZY JESZCZE CHCĘ, A MOŻE JUŻ MUSZĘ?” – zapraszamy do udziału

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. Stanisława Wyspiańskiego w Waganowicach oraz Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PERFECTUS serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Profilaktycznym „Czy jeszcze chcę, a może już muszę?”

Adresatami konkursu są uczniowie kl. IV-VIII wszystkich typów szkół podstawowych, w tym z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi oraz uczniowie szkół specjalnych.

Uczestnicy Konkursu mają za zadanie zaprojektować plakat z hasłem w formie rymowanki ukazujący problematykę uzależnień od sieci internetowej, telewizji lub telefonu komórkowego.

Prace oceniane będą w następujących kategoriach:

• kategoria I – uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych, w tym z oddziałów  integracyjnych;
  • kategoria II – uczniowie klas VII – VIII szkół podstawowych, w tym z oddziałów integracyjnych;
  • kategoria III – uczniowie klas IV – VI szkół specjalnych/oddziałów specjalnych;
  • kategoria IV – uczniowie klas VII – VIII szkół specjalnych/oddziałów specjalnych.

Termin nadsyłania prac: do dnia 20 maja 2023 r.

Partnerzy Konkursu:

Pedagogika Specjalna – portal dla nauczycieli, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Słomnikach, Szkoła Podstawowa – portal dla nauczycieli, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słomnikach, Z.P. Alexander.

Szczegółowe informacje w regulaminie Konkursu.

Pobierz regulamin

Pobierz kartę zgłoszenia